Ker se počasi bliža čas odločitve o vpisu v srednjo šolo, boste devetošolci izpolnjevali Vprašalnik o poklicni poti. Učenci 9. a razreda boste vprašalnik izpolnjevali v sredo, 8.1.2020, učenci 9.b razreda pa v četrtek, 9.1.2020, vsakič ob 7.00 uri zjutraj v računalniški učilnici. S seboj prinesite list, na katerega že doma napišite svoj EMŠO in podatke o srednji šoli, v katero se nameravate vpisati in sicer: ime srednje šole, naslov, program v katerega se boste vpisali in naziv poklicne izobrazbe. Vse te podatke lahko dobite v lanskoletnem razpisu za vpis v srednje šole ( letošnji namreč še ni izšel) na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport. Da vam bo lažje, vam dodajam dokument, v katerem so zapisani vsi programi, ki se izvajajo v gorenjski in ljubljanski regiji: Srednje šole v gorenjski in ljubljanski regiji.