V tem šolskem letu so učenci različnih razredov sodelovali v projektu Turizmu pomaga lastna glava. Tema letošnjega festivala je bila “Festival naj bo”, naši učenci so se predstavili s turistično nalogo “Festival žitne kave”. Zaradi izrednih razmer svoje naloge in izdelka niso uspeli prikazati na turistični tržnici, ampak le s promocijskim videom. Pri zaključni predstavitvi so odlično sodelovali devetošolci (Ajda R., Sara Š., Iza L., Marko, Mark, Mila Gaja., Iza M., Tinkara, Julija, Tajda, Tilen, Sara P., Pia, Benjamin). Skupek točk turistične naloge, promocijskega videa in splošne ocene je bil visok in nam je prinesel zlato priznanje na državnem festivalu – TPLG_priznanje-šola.pdf.

ISKRENE ČESTITKE VSEM SODELUJOČIM!

Mentorji: Eva Vavroš, Barbara Šmid, Nataša Stare, Martina Mašić Sabalić in Anže Krek