Za lanskoletni eTwinning projekt z naslovom Fotografiranje Zemlje z mednarodne vesoljske postaje je naša šola prejela Znak kakovosti. Nagrada se podeljuje enkrat letno.

Znak kakovosti eTwinning pridobijo izjemni projekti eTwinning. Znak kakovosti pomeni, da je projekt dosegel določene nacionalne in evropske standarde.

Za svoje sodelovanje so znak kakovosti prejeli tudi vsi učenci, ki so v lanskem šolskem letu obiskovali izbirni predmet Daljnogledi in planeti in so aktivno sodelovali v projektu. To so: Klemen Cvetek, Marko Kalita, Tinkara Komar, Iza Lavtar, Mark Mencinger, David Rotar Arh, Žak Golja in Erazem Markič. Za odlično sodelovanje jim še enkrat čestitamo. Več o lanskem projektu lahko preberete tukaj.

V času od 28. 9. do 25. 10. 2020 so potekali tudi tedni eTwinning. Pri izbirnem predmetu pa se že pripravljamo na nov projekt.

Nataša Mrak