Za starše so organizirane:

– Pogovorne ure 1-krat tedensko v dopoldanskem času,
– pogovorne ure 1-krat mesečno v popoldanskem času
– roditeljski sestanki,
– predavanja za starše.
Razpored popoldanskih pogovornih ur v šolskem letu 2022/23

Šolsko leto 2022/2023

Ime in priimek POGOVORNE URE KJE elektronski naslov
Polona Oblak Golobič sreda, 5. ura (11.25 – 12.10) kabinet 1. triade polona.oblakgolobic@osbohinj.si
Sabina Jeklar sreda, 5. ura ( 11.25 – 12.10) kabinet 1. triade sabina.jeklar@osbohinj.si
Ksenja Ašič ponedeljek, 5. ura (11.25 – 12.10) kabinet 1. triade ksenja.asic@osbohinj.si
Nataša Colja Obiako petek, 4. ura (10.35 – 11.20) kabinet 1. triade natasa.colja@osbohinj.si
Mihela Odar torek, 2.ura (8.40 – 9.25) kabinet 1. triade mihela.odar@osbohinj.si
Tjaša Tišov torek, 1. ura (7.50-8.35) kabinet 1. triade tjasa.tisov@osbohinj.si
Branka Mavrič ponedeljek, (11.25 – 12.10) kabinet 1. triade branka.mavric@osbohinj.si
Mojca Medja sreda, 3. ura (9.45 – 10.30) kabinet 1. triade mojca.medja@osbohinj.si
Jana Krkoč  ponedeljek, 4. ura (10.35 – 11.20) kabinet 2. triade jana.krkoc@osbohinj.si
Alenka Rozman torek, 6. ura (12. 15 – 13. 00) kabinet 2. triade alenka.rozman@osbohinj.si
Martina Medja ponedeljek, 2. ura (8.40 – 9.25) zbornica martina.medja@osbohinj.si
Martina Mašić Sabalić  ponedeljek, 4. ura (10.35 – 11.20) učilnica 5.a martina.sabalic@osbohinj.si
Marinka Soklič ponedeljek, 3. ura (9.45 -10.30) kabinet 2. triada marinka.soklič@osbohinj.si
Eva Vavroš petek, 3. ura (9.45-10.30) kabinet 1. triade eva.vavros@osbohinj.si
Urška Beznik sreda, 5. ura (11.25 – 12. 10 ) kabinet urska.beznik@osbohinj.si
Katarina Dobravec četrtek, 4. ura (10.35 – 11.20) zbornica katarina.dobravec@osbohinj.si
Marjeta Dobravec ponedeljek, 4. ura (10.35 – 11.20) N39 marjeta.dobravec@osbohinj.si
Nada Hodnik sreda, 3. ura (9.45 – 10.30) zbornica nada.hodnik@osbohinj.si
Martina Kalita ponedeljek, 5. ura (11.25 – 12. 10 ) kabinet martina.kalita@osbohinj.si
Anže Krek petek, 5. ura (11.25-12.10) kabinet TIT anze.krek@osbohinj.si
Marija Helena Logar petek, 4. ura (10.35-11.20) P 2 marijahelena.logar@osbohinj.si
Lucija Markelj Jensko sreda, 3. ura (9.45 – 10.30) P1 lucija.jensko@osbohinj.si
Nataša Mrak torek, 4. ura (10.35 – 11.20) P11 natasa.mrak@osbohinj.si
Nejc Pogačnik petek, 3. ura (9.45 – 10.30) kabinet ŠPO nejc.pogacnik@osbohinj.si
Urša Rožič petek, 3. ura (9.45 – 10.30) P6 ursa.rozic@osbohinj.si
Ana Marija Sodja četrtek, 2. ura (8.40-9.25) zbornica ali N40 anamarija.sodja@osbohinj.si
Nataša Stare sreda, 2. ura (8.40-9.25) N36 natasa.stare@osbohinj.si
Maja Velički petek, 3. ura (9.45 – 10.30) kabinet ŠPO maja.velicki@osbohinj.si
Barbara Vevar petek, 2. ura (8.40-9.25) N45 barbara.vevar@osbohinj.si
Marta Volf Trojer torek, 3. ura (9.45-10.30) P3 marta.volftrojer@osbohinj.si
Pavlina Zorman ponedeljek, 5. ura (11.25 do 12.10) zbornica pavlina.zorman@osbohinj.si
Anita Zupanc petek, 4. ura (10.35 – 11.20) zbornica anita.zupanc@osbohinj.si
Monika Zupanc četrtek, 3. ura (9.45 – 10.30) N37 monika.zupanc@osbohinj.si
Darja Eržen po dogovoru kabinet spec. in reh. ped. darja.erzen@osbohinj.si
Barbara Glavič po dogovoru kabinet pedagoginje barbara.glavic@osbohinj.si
Marija Kikelj po dogovoru kabinet klet marija.kikelj@osbohinj.si
Eva Mišmaš po dogovoru kabinet klet eva.mismas@osbohinj.si
Mojca Lavtar – mobilna po dogovoru senzorna soba mlavtar1964@gmail.com
Mojca Rozman po dogovoru   mojca.rozman@osbohinj.si
Jana Komac po dogovoru   jana.komac@osbohinj.si
Urška Repinc po dogovoru   urska.repinc@osbohinj.si
Karmen Zupan po dogovoru   karmen.zupan@osbohinj.si

 

 

Šolsko leto 2022/2023

Ula Svetina ponedeljek, 4. ura (10.35 – 11.20) zbornica ula.svetina@osbohinj.si
Jožica Kašca sreda, 5. ura (11.25 – 12.10) učilnica 2.c jozica.kasca@osbohinj.si
Marija Medja torek, 4. ura  (10.35 – 11.20) učilnica 3.c marija.medja@osbohinj.si
Mojca Odar ponedeljek, 3. ura (9.45 – 10.30) zbornica mojca.odar@osbohinj.si
Ana Marija Sodja* sreda, 5. ura (11.25 – 12. 10 ) zbornica ana-marija.sodja@osbohinj.si

 

}
  1. ura   od   7.50 do 8.35
  2. ura   od   8.40 do 9.25
  3. ura   od   9.45 do 10.30
  4. ura   od   10.35 do 11.20
  5. ura   od   11.25 do 12.10
  6. ura   od  12.15 do 13.00
  7. ura   od   13.15 do 14.00
Dostopnost