Od 12. do 14. januarja 2022 je na naši šoli potekalo mednarodno srečanje sodelujočih partnerskih šol in drugih ustanov. Glavna tema so bili projekti, povezani z branjem in sodelovanje s knjižnicami. Zanimiv in pester program je udeležencem ponudil vpogled v dejavnosti, ki potekajo na šoli. Poleg učencev in strokovnih delavcev šole so pri izvedbi sodelovali še predstavniki Knjižnice Antona Tomaža Linharta Radovljica, profesor iz Oddelka za knjižničarstvo in informacijske vede na Filozofski fakulteti, predstavnik upravnega odbora Bralne značke, sodelavke Triglavskega narodnega parka, Turizma Bohinj, KS Stara Fužina in predstavnice Društva kmečkih žensk, ki so poskrbele za pogostitev med odmori. Udeleženci so bili s programom zadovoljni, prav tako s predstavitvijo in ogledom glavnih znamenitosti kraja. Ker smo bili skupaj cele dneve, je bilo tudi dovolj časa za neformalne pogovore, izmenjavo izkušenj in idej.

Urška Repinc