Današnji torek smo drugošolci izkoristili za pohod na Senožeta. Pridružili so se nam stari starši in nas že zjutraj potrpežljivo čakali pred šolo. Pokazali smo jim pot, ki vodi čez Kras in prav vsi so bili nad njo navdušeni. Stari ati so se z veseljem spominjali dni, ko so tukaj kot mladi fantje preživljali čas. Na vrhu smo pojedli malico, skupaj potelovadili, nato pa še zapeli. Eden od dedkov nam je prinesel sladko presenečenje, za kar smo mu bili res hvaležni. Po makadamski poti smo se nato podali do Broda in se po kolesarski poti sprehodili nazaj do Bohinjske Bistrice. Ker pa smo se vrnili tako hitro, nam je nekaj časa ostalo še za prosto igro na igralih v Danici.
Preživeli smo čudovit dan v krasni družbi. Hvala vsem starim staršem, ki ste se udeležili današnjega pohoda!

Tjaša Krkoč

FOTO: Donat Piber