V petek, 22. decembra, so se v šolski avli zbrali vsi učenci, učitelji, vodstvo šole in povabljeni upokojeni delavci šole. Ogledali so si osrednjo šolsko prireditev z vodilno mislijo »Nekoč, danes – z roko v roki«.
Povezovalno vlogo so imeli petošolci, ki so govorili o ljubezni do domovine, nato pa odigrali simpatični dvoboj med dvema vevericama, ki sta predstavljali »nekoč« in »danes«. Ugotovili sta, da sta lahko le »z roko v roki« srečni in zadovoljni.
Skozi celotno prireditev so se prepletali nastopi učencev od 1. do 3. razreda in pevskega zbora, kar je dalo »še posebno noto« prireditvi.
Za zaključek je ga. ravnateljica vsem voščila lepe praznike, nato pa je učiteljski zbor zapel pesem »Feliz navidad«.

Konec meseca decembra državni praznik dan samostojnosti in enotnosti podaja roko božično-novoletnim praznikom, zato je ta čas za mnoga srca najtoplejši in najlepši. Zato vsem želimo »SREČNO 2024«.

Besedilo: Sabina Jeklar (vodja prireditve)

Fotografije: Urša Rožič, Monika Zupanc

Video: še v delu